Evropská soutěž mladých farmářů 2022

Úterý 12. 7. 2022,

S velkou radostí si vás dovoluji pozvat k účasti na Evropské soutěži mladých farmářů 2022, kterou již poosmé pořádá poslanecký klub Evropské lidové strany v Evropském parlamentu. Soutěž je součástí Evropského kongresu mladých farmářů a účastní se jí přes 300 farmářů z více než 20 zemí EU. Je mi ctí, že jsem se stala jednou z pěti europoslanců, kteří soutěž i kongres v Evropském parlamentu organizují.

Erich Vodňanský, statek Vodňanský

Erich Vodňanský, statek Vodňanský

Vyhlašuji tímto národní kolo Evropské soutěže mladých farmářů 2022. Partnery národního kola soutěže jsou Asociace soukromého zemědělství ČR a poslanec Karel Smetana, místopředseda Zemědělského výboru Poslanecké sněmovny ČR.

 

Podmínky účasti

Do soutěže se mohou zapojit zemědělci mladší 40 let, včetně účastníků minulého ročníku (mimo vítěze).

Uzávěrka přihlášek je v neděli 18. září 2022 ve 12:00. Přihlášky do soutěže zasílejte na e-mailovou adresu judit.zatloukalova@europarl.europa.eu.

Vítězný projekt bude reprezentovat Českou republiku na Evropském kongresu mladých farmářů, který se bude konat 7. prosince 2022 v Evropském parlamentu v Bruselu.

Cenou pro vítěze národního kola soutěže bude samozřejmě postup do evropského kola, natočení profesionálního videa prezentujícího vítěznou farmu pro účast v evropském kole soutěže a návštěva Kongresu mladých farmářů v Bruselu.

Ráda bych povzbudila všechny mladé farmáře i farmářky, aby se do projektu zapojili. Jde o jedinečnou příležitost setkání s dalšími mladými farmáři z EU, výměny zkušeností, získání inspirace a také možnost zviditelnit a rozvinout svoji vlastní činnost. Všechny potřebné informace najdete v přiložených dokumentech níže.

Těším se na další kolo spolupráce s mladými českými zemědělci.

Michaela Šojdrová


Dokumenty:

Přihláška do soutěže

Pravidla soutěže


Chcete vědět aktuality z mého působení v Evropském parlamentu i v Česku?

Facebook
Twitter
Instagram
Poslanecký klub ELS
Evropský parlament
KDU-ČSL

Michaela Šojdrová, © 2022 · Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | RSS kanál

Hexadesign