Evropská soutěž mladých farmářů

Pondělí 16. 12. 2019, Michaela Šojdrová

S velkou radostí si  Vás v předvánočním čase dovoluji  pozvat k účasti na Evropské soutěži mladých farmářů, kterou již šestým rokem pořádá poslanecký klub Evropské strany lidové v Evropském parlamentu.  Soutěž je součástí Evropského kongresu mladých farmářů a účastní se jí 300 farmářů z více než 20 zemí EU. 

Je mi velkou ctí, že jsem se mohla stát ambasadorkou projektu v České republice a umožnit mladým českým zemědělcům se soutěže účastnit vůbec poprvé.

Ve spolupráci  s Asociací soukromého zemědělství vyhlašuji národní kolo Evropské soutěže mladých farmářů. Do soutěže mohou zemědělci do 40 let přihlásit projekty v kategoriích: Digitalizace a inovace, Ekologicky udržitelné zemědělství, Inovace potravinového systému. Uzávěrka přihlášek je 7. února 2020. 

Všechny dokumentace k žádosti, včetně krátkého videa  musí být zaslány e-mailem do poledne 7. února Petře Müllerové na e-mailovou adresu petra.mullerova@europarl.europa.eu

Vítězný projekt bude reprezentovat Českou republiku na Evropském kongresu mladých farmářů 26. března 2020 v Evropském parlamentu v Bruselu.

Ráda bych povzbudila všechny mladé farmáře i farmářky, aby se do projektu zapojili. Jde především o příležitost setkání, výměny zkušeností, inspirací a možnosti zviditelnit a rozvinout své projekty. Všechny potřebné informace najdete v přiložených dokumentech níže.

Těším se na spolupráci s Vámi. 

 

Michaela Šojdrová

 


Dokumenty:

PŘIHLÁŠKA

PRAVIDLA SOUTĚŽE

FACTSHEET

ZVACÍ DOPIS


Chcete vědět aktuality z mého působení v Evropském parlamentu i v Česku?

Facebook
Twitter
Instagram
Poslanecký klub ELS
Evropský parlament
KDU-ČSL

Michaela Šojdrová, © 2020 · Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | RSS kanál

Hexadesign