Bojuji za práva dětí

Děti jsou naším největším pokladem. Jak se o ně budeme starat, tak bude vypadat naše budoucnost, ať už jde o naše vlastní děti nebo ty, které trpí v zemích zmítaných válkou. Vzdělání, rodina, láska a bezpečí jsou jejich základními potřebami. Každé dítě má právo na důstojný život!

BOJUJI ZA LIDSKÁ PRÁVA, BEZPEČNOST A SOLIDARITU

Evropa stojí na křesťanských hodnotách a lidská právech. Bezpečnost a solidarita jsou jejich součástí. Je pro mě samozřejmostí stát na straně těch, kteří jsou nespravedlivě pronásledováni. Neustupovat agresorům. Všichni chceme žít v bezpečí a každý z nás někdy potřebuje solidaritu druhých.

HÁJÍM ZÁJMY ČESKÝCH ZEMĚDĚLCŮ

Zasazuji se o cílenou podporu mladých farmářů a inovací v zemědělství. Podporuji zemědělce, kteří se dobře starají o půdu, krajinu, hospodářská zvířata, naši obživu. Chceme mít dostatek zdravých a dostupných potravin, které jsou vypěstované v naší zemi.

PODPORUJI SVOBODNOU KULTURU A MÉDIA

Kulturu a média jsou tím, co nás spojuje, co nám dává smysl a co nám pomáhá v těžkých dobách. Jsou to umělci, kteří nám ukazují krásu světa i jeho problémy, a svobodná média, která nám přinášejí pravdu a chrání naše práva.

Chcete vědět aktuality z mého působení v Evropském parlamentu i v Česku?

Poslanecký klub ELS
Evropský parlament
KDU-ČSL

Michaela Šojdrová, © 2024 · Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | RSS kanál | Změnit nastavení cookies

Hexadesign